Creative D100, wirelles bluetooth reproduktory 2.0, 10W RMS

Creative D100, wirelles bluetooth reproduktory 2.0, 10W RMS
Naše cena s DPH:
1 120 Kč
Naše cena bez DPH:
933 Kč
Výrobce:
Creative
Expedice:
Skladem
Záruční doba:
2 roky
Autorský poplatek:
14 Kč
Katalogové číslo:
667050

ks
Vraťte se s bezdrátovým přenosem zvuku do doby boomboxů

D100 odkazuje na éru přenosných radiomagnetofonů zvaných boomboxy, ale dokáže přehrávat zvuk přenášený bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Otevírá dveře do bezdrátového světa neomezených možností a harmonicky souzní s každým prostředím např. při společném poslechu hudby ve skateparku nebo improvizované plážové párty. Prostřednictvím integrovaného vstupu AUX-in můžete navíc připojit jakýkoli jiný zdroj hudby.
Zařízení D100 bylo vyvinuto oceňovaným týmem inženýrů a designérů společnosti Creative. S rozhraním Bluetooth a napájením z baterií AA nebo adaptéru je D100 ideálním společníkem pro jiná zařízení s bezdrátovou technologií Bluetooth.

* Bezdrátově přenáší zvuk a umožňuje ovládat poslech hudby z kompatibilních bezdrátových zařízení, jako jsou například mobilních telefonů, netbooky a další mobilní zařízení s rozhraním Bluetooth.
* Podle způsobu použití lze zařízení napájet 4 bateriemi AA nebo síťovým adaptérem.
* Dva velké třípalcové (7,5 cm) jednopásmové reproduktory produkují hlasité a dynamické basy, které dále umocňuje zvykový výstup na zadní straně přístroje.
* Integrovaný vstup AUX-in umožňuje připojení dalších zvukových zařízení.

Technické specifikace
- Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
- Poměr signál/šum (SNR): > 80 dB
- Hmotnost: 1 kg
- Rozměry (D x Š x V): 336 x 115 x 115 mm
- Verze Bluetooth: Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)
- Podporované profily Bluetooth: A2DP (bezdrátová stereo technologie Bluetooth)* / AVRCP (dálkové ovládání technologií Bluetooth)**
- Provozní dosah: až 10 metrů (Měřeno v otevřeném prostoru. Zdi a předměty mohou mít vliv na dosah zařízení.)

POZNÁMKY:
- Kompatibilní s PC (systémy Windows XP/Vista/7) a systémy Apple Macintosh vybavenými bezdrátovou stereo technologií Bluetooth.
- Kompatibilní s většinou nejdůležitějších značek mobilních telefonů využívajících profil A2DP technologie Bluetooth
- Podpora kodeku SBC profilem A2DP.
* Profil A2DP (Stereo Bluetooth) umožňuje bezdrátový přenos plně stereofonního zvuku na další zařízení podporující technologii Bluetooth. Chcete-li zjistit, zda je vaše zařízení (netbook, počítač nebo mobilní zařízení) vybaveno technologií Bluetooth s profilem A2DP, vyhledejte potřebné informace v dokumentaci nebo na internetových stránkách výrobce zařízení.
** Dálkové bezdrátové ovládání je kompatibilní pouze se zařízeními (notebooky, počítači nebo mobilními zařízeními), která podporují profil AVRCP. Další informace naleznete v dokumentaci nebo na internetových stránkách výrobce zařízení.


Postup při reklamaci produktů Creative Labs.

Rádi Vás informujeme, že společnost FIXIT S.A. začíná od 1.9.2011 provádět záruční a pozáruční reklamace výrobků Creative Labs na polském, českém, slovenském a maďarském trhu.
Registrace a sledování průběhu vyřizování reklamací výrobků se uskutečňuje pomocí webové aplikaci RMA společnosti Fixit. Aplikace je zpřístupněna na adrese: http://rma.fixit-service.com .
Aktuální reklamační postup k výrobkům Creative Labs lze stáhnout po registraci a následném přihlášení do aplikace - postup ve formátu PDF se nachází v oddílu Nápověda.
Partneři, kteří již dříve aplikaci RMA firmy Fixit používali, se nemusejí v systému registrovat znovu. Způsob registrace, čili přihlášení reklamace, je stejný jako u jiných výrobců, již jsou přes společnost Fixit servisováni. Veškeré informace o procesu RMA jsou k dostání na e-mailové adrese: creative@cz.fixit-service.com .
PowerSales International a FIXIT S.A. vynaloží veškerá úsilí k tomu, aby změna reklamačních postupů pro výrobky Creative Labs proběhla bez jakéhokoliv prodlení ve vyřízení reklamací a aby se přispělo k výraznému zlepšení kvality servisu výrobků CreativeLabs.
E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Platební metody
Dobírkou Platba předem Osobní odběr Platba cetelem